Kontakt


DANE TELEADRESOWE

RM- CONSULTING
Ryszard Musioł
ul. J. Brandta 13
05-820 Piastów


NIP: 534-141-67-73
REGON: 015608365

tel/fax. ( 22) 723-58-34
tel.kom. 0 501 307 882
e-mail: rmc@consulting-finanse.pl


MAPA SYTUACYJNA (GDZIE JESTEŚMY)

ZOBACZ


WYŚLIJ ZAPYTANIE

W wypadku zainteresowania Państwa powyższymi usługami doradczymi, prosimy o kontakt z nami. Przesłanie nam bliższych informacji nt. Firmy oraz oczekiwanego zakresu działań z naszej strony, pozwoli nam przedstawić Państwu skonkretyzowaną ofertę współpracy.

 

Imię i nazwisko / Nazwa Firmy:
E-mail:
tel./fax:
  


    Czasy, gdy Właściciel lub Dyrektor firmy był w stanie realizować całość procesu planowania i zarządzania jednoosobowo, bazując wyłącznie na własnej wiedzy, doświadczeniu i intuicji, minęły bezpowrotnie. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza wymusza na przedsiębiorcach stosowanie nowoczesnych rozwiązań w sferze zarządzania, marketingu i finansów.

   Misją naszej firmy jest udostępniać wiedzę ekonomiczną oraz wskazywać możliwości jej praktycznego zastosowania. W naszej działalności kierujemy się zasadami profesjonalizmu w działaniu i maksymalizacją zadowolenia klientów.


projektowanie stron internetowych

Copyright © 2007 - 2019 RMC Ryszard Musioł RM-Consulting    

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.