Oferta

Nasza oferta


Oferowane naszym Klientom usługi o charakterze doradczym obejmują m.in. następujące grupy zagadnień:

 • doradztwo finansowo – ekonomiczne
 • doradztwo strategiczne
 • doradztwo organizacyjne
 • zarządzanie przedsiębiorstwami
 • zarządzanie projektami
 • restrukturyzacja i oddłużanie
 • prowadzenie negocjacji z kontrahentami i bankami
 • renegocjacja umów kredytowych
 • konsultacje dotyczące upadłości i układów

Jedną z podstawowych usług, jaką chcemy Państwu zaoferować, jest opracowanie profesjonalnego biznes planu, zgodnego ze standardami wymaganymi przez banki.

Przykładowy spis treści...  zobacz

W wyniku naszych dotychczasowych doświadczeń i kontaktów z przedstawicielami banków wypracowaliśmy optymalną formułę biznes planów, która sprowadza się do przejrzystego i rzeczowego przedstawienia wszelkich zagadnień związanych z danym projektem. Analityk czytający przygotowane przez nas opracowanie uzyskuje pełną wiedzę o planowanym przedsięwzięciu, warunkach i możliwościach jego realizacji, koniecznych nakładach i spodziewanych efektach.

Dzięki temu osiągnięty zostaje cel sprowadzający się do przekonania go o celowości i opłacalności planowanego przedsięwzięcia, co z reguły skutkuje przyznaniem kredytu, bądź pozyskaniem inwestora.

Praktyka pokazuje, iż w wyniku prowadzonych przez kredytobiorcę negocjacji z bankiem, powstaje często konieczność wprowadzenia określonych zmian do pierwotnych założeń finansowania danego przedsięwzięcia. W takiej sytuacji bank oczekuje od kredytobiorcy przedstawienia zmienionej wersji biznes planu. W takich wypadkach nasi Klienci mogą zawsze liczyć na pełną współpracę z naszej strony i ekspresowe oraz bezpłatne wprowadzenie do biznes planu koniecznych zmian.

Zapraszamy do współpracy .

W wypadku zainteresowania Państwa powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-mail oraz o podanie nam wstępnych informacji dotyczących następujących zagadnień:

 • forma prawna prowadzonej działalności (np. spółka z o.o., działalność gospodarcza osoby fizycznej, itp.)
 • wartość planowanego przedsięwzięcia (np. kwota oczekiwanego kredytowania)
 • oczekiwane warunki finansowania (np. kredytu)

 

    Czasy, gdy Właściciel lub Dyrektor firmy był w stanie realizować całość procesu planowania i zarządzania jednoosobowo, bazując wyłącznie na własnej wiedzy, doświadczeniu i intuicji, minęły bezpowrotnie. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza wymusza na przedsiębiorcach stosowanie nowoczesnych rozwiązań w sferze zarządzania, marketingu i finansów.

   Misją naszej firmy jest udostępniać wiedzę ekonomiczną oraz wskazywać możliwości jej praktycznego zastosowania. W naszej działalności kierujemy się zasadami profesjonalizmu w działaniu i maksymalizacją zadowolenia klientów.


projektowanie stron internetowych

Copyright © 2007 - 2019 RMC Ryszard Musioł RM-Consulting    

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.